ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło

autor: penguin_house    id motywu: 6903
Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło
Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło
Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło
Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Wesoły bajkowy dinozaur na naszej tapecie będzie wspaniałą niespodzianką dla Twojego dziecka. Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło ma tak kolorowe i fantastyczne wzory, że bez wątpienia da dużo radości zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

Fototapety w dinozaury dla dziecka

Tapety z bajkowymi dinozaurami dla dziecka mają w sobie dużo bajkowego klimatu. Te ogromne zwierzęta przedstawione są w zabawny sposób, nie są w ogóle straszne. Każdy dinozaur na Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło sprawia wrażanie miłego domowego zwierzątka, z którym zawsze można się pobawić.

Fototapeta w dinozaury do pokoju dziecka

Ta fototapeta w dinozaury pasuje idealnie do pokoju chłopca lub dziewczynki. Z pewnością spodoba się również Twojemu dziecku. Właśnie dlatego, warto użyć Fototapeta mały dinozaur z mamą ciemne tło jako dekorację ścian w pokoju dziecka. Taka aranżacja sprawi ogromną radość dzieciom, a po drugie będzie piękną ozdobą ściany. Tapety z dinozaurami odmienią dziecięcy pokój w zupełnie nowe pomieszczenie. Wystarczy, że okleisz nią ścianę, a na pewno wspólnie z dzieckiem nie poznacie tego pokoju.