ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mały dinozaur z mamą

autor: penguin_house    id motywu: 6909
Fototapeta mały dinozaur z mamą
Fototapeta mały dinozaur z mamą
Fototapeta mały dinozaur z mamą
Fototapeta mały dinozaur z mamą Fototapeta mały dinozaur z mamą Fototapeta mały dinozaur z mamą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Piękny bajkowy dinozaur na tej fototapecie będzie wspaniałą niespodzianką dla Twojego dziecka. Fototapeta mały dinozaur z mamą ma tak barwne i piękne motywy, że z pewnością sprawi radość zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

Fototapety w dinozaury dla dziecka

Fototapety z dinozaurami dla dzieci mają w sobie dużo bajkowego urokucharakteru. Te prehistoryczne zwierzęta narysowane są w bajkowy sposób, i nie wyglądają groźnie. Każdy dinozaur na Fototapeta mały dinozaur z mamą sprawia wrażanie miłego domowego zwierzątka, z którym w każdej chwili można się pobawić.

Fototapeta w dinozaury do pokoju dziecka

Ta tapeta w dinozaury pasuje idealnie do pokoju dziecka. Możecie być pewni, że spodoba się również Waszemu dziecku. Choćby dlatego, warto wykorzystać Fototapeta mały dinozaur z mamą jako dekorację ścian w pokoju dzieci. Po pierwsze sprawi ogromną radość dziecku, a poza tym będzie wyjątkową ozdobą ściany. Fototapety w dinozaury zamienią pokój dzieci w zupełnie nowe pomieszczenie. Wystarczy, że położysz ją na ścianę, a z pewnością wspólnie z dzieckiem nie poznacie tego pokoju.