ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży

autor: Banana Republic
Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży
Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży
Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży
Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Morze i ocean to jeden z najbardziej ubóstwianych widoków. Okres wakacyjny najczęściej kojarzy się właśnie z wodą, a relaks nad morzem wprawia nas w dobre samopoczucie. Można relaksować się nad morzem Bałtyckim albo wybrać się nad Morze Śródziemne. Do wyboru mamy też przecież jeszcze inne akweny morskie i oceany. Większość osób nie wyobraża sobie, że można wybrać się na wypoczynek gdzieś z dala od morza lub oceanu. Dla nich właśnie przygotowaliśmy Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży.
Dzięki naszej fototapecie, wyprawa nad morze lub ocean może odbyć się w różnym czasie, niekoniecznie w wakacje. Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży jest więc świetnym pomysłem na ciągły kontakt z morzem. Obecność Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży na ścianie pokoju dziennego czy innego pomieszczenia non stop będzie przypominała nam o wspaniałym widoku mórz i oceanów.
Doskonałej klasy Fototapeta łódka na tajlandzkiej plaży, ociepla atmosferę pomieszczenia czy salonu. Widok na morze przypomni najlepsze momenty letniego wypoczynku i przneniesie nas na moment znów nad morze.