ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta liście zielone i metaliczne

autor: Rawpixel.com    id motywu: 10305
Fototapeta liście zielone i metaliczne
Fototapeta liście zielone i metaliczne
Fototapeta liście zielone i metaliczne
Fototapeta liście zielone i metaliczne Fototapeta liście zielone i metaliczne Fototapeta liście zielone i metaliczne
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta liście zielone i metaliczne to typowy przykład dekoracji ściennej w stylu glamour. To dobry wybór dla osób, które cenią sobie luksusowy i elegancki wygląd, chcą urozmaicić wystrój swojego mieszkania lub biura, a także cenią sobie trwałość dekoracji i łatwość montażu. Fototapeta liście zielone i metaliczne przyciąga uwagę i dodaje szyku aranżacji mieszkania. Najważniejsze jednak, aby zastosowanie tej fototapety było umiarkowane i dobrze dopasowane do stylu całego pomieszczenia, aby ta dekoracja nie przytłoczyła klimatu stworzonego w tym pomieszczeniu.
Fototapeta liście zielone i metaliczne, podobnie jak inne fototapety w tym stylu, jest bogato zdobiona, z połyskiem, kryształkami, metalicznymi elementami, co daje jej luksusowy i elegancki wygląd. Fototapeta liście zielone i metaliczne jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne. To gwarancja, że  ta fototapeta może służyć przez długi czas, utrzymując swój oryginalny wygląd. Jest też prosta w montażu, a do jej aplikacji nie są wymagane specjalne umiejętności ani narzędzia. Wiele osób może samodzielnie nakleić na ścianę fototapetę, co oznacza oszczędność czasu i kosztów. Fototapeta liście zielone i metaliczne może stać się więc głównym elementem dekoracyjnym w pokoju, dodając mu luksusowego charakteru. To świetny sposób na urozmaicenie wnętrza, bez konieczności przeprowadzania kosztownych prac remontowych.