ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta liście tropikalne do kolorowania

autor: Iuliia    id motywu: 10581
Fototapeta liście tropikalne do kolorowania
Fototapeta liście tropikalne do kolorowania
Fototapeta liście tropikalne do kolorowania
Fototapeta liście tropikalne do kolorowania Fototapeta liście tropikalne do kolorowania Fototapeta liście tropikalne do kolorowania
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Czy każda dekorracja ścienna musi być kolorowa? Jak widać patrząc na Fototapeta liście tropikalne do kolorowania nie zawsze. Ten wyjątkowy wzór jest szkicowany, a tworzy unikalną dekorację w pokoju. Motywy czarno-białe również mogą być doskonałym pomysłem na odmianę wnętrza pokoju. Idealnie nadaje się do tego pomieszcznie zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Tam właśnie czarno-białe motywy będą pasowały najlepiej, nie burząc nadmierną kolorystyką oszczędnej aranżacji.
Fototapeta liście tropikalne do kolorowania ma również dodatkową zaletę. Z jednej strony to ciekawa opcja na dekorację ścian czarno-białym motywem, z drugiej jednak równie ważne jest to, że można ją samodzielnie pokolorować. Naklejając tę tapetę w pokoju dziecka, stworzysz mu ogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o rozwijanie artystycznych zdolności i zajęcie na wiele dni. Tapeta samodzielnie pokolorowana to również ogromna radość dla dziecka. Fototapeta liście tropikalne do kolorowania będzie więc doskonałym pomysłem prezent dla dziecka, które lubi kolorować i malować.