ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta liście monstery na czarnym tle

autor: mykolastock    id motywu: 10299
Fototapeta liście monstery na czarnym tle
Fototapeta liście monstery na czarnym tle
Fototapeta liście monstery na czarnym tle
Fototapeta liście monstery na czarnym tle
Fototapeta liście monstery na czarnym tle Fototapeta liście monstery na czarnym tle Fototapeta liście monstery na czarnym tle Fototapeta liście monstery na czarnym tle
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta liście monstery na czarnym tle to doskonały przykład dekoracji ściennej w stylu glamour. To dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie luksusowy i elegancki wystrój wnętrz, chcą urozmaicić wystrój swojego mieszkania lub biura, a także cenią sobie trwałość dekoracji i łatwość montażu. Fototapeta liście monstery na czarnym tle przyciąga uwagę i dodaje szyku aranżacji mieszkania. Najważniejsze jednak, aby zastosowanie tej fototapety było umiarkowane i dobrze dopasowane do stylu całego pomieszczenia, aby nie przytłoczyć go nadmiarem blasku i blichtru.
Fototapeta liście monstery na czarnym tle, tak samo jak inne ścienne dekoracje w tym stylu, jest bogato zdobiona, z połyskiem, kryształkami, metalicznymi elementami, co daje jej luksusowy i elegancki wygląd. Fototapeta liście monstery na czarnym tle jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne. To oznacza, że  ta fototapeta może służyć przez długi czas, zachowując swój oryginalny wygląd. Jest też prosta w montażu, a do jej aplikacji nie są wymagane specjalne umiejętności ani narzędzia. Wiele osób może samodzielnie nałożyć na ścianę fototapetę, co oznacza oszczędność czasu i kosztów. Fototapeta liście monstery na czarnym tle może stać się więc najważniejszym elementem dekoracyjnym w pokoju, dodając mu eleganckiego charakteru. To idealny sposób na urozmaicenie wnętrza, bez konieczności przeprowadzania drogich remontów.