ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta liście miłorzębu w błękitach

autor: vectortwins    id motywu: 10587
Fototapeta liście miłorzębu w błękitach
Fototapeta liście miłorzębu w błękitach
Fototapeta liście miłorzębu w błękitach
Fototapeta liście miłorzębu w błękitach Fototapeta liście miłorzębu w błękitach Fototapeta liście miłorzębu w błękitach
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta liście miłorzębu w błękitach to doskonały przykład dekoracji ściennej w stylu glamour. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie luksusową i elegancką aranżację wnętrz, chcą urozmaicić wystrój swojego mieszkania lub biura, a także cenią sobie trwałość dekoracji i łatwość montażu. Fototapeta liście miłorzębu w błękitach przyciąga wzrok i dodaje szyku aranżacji mieszkania. Najważniejsze jednak, aby zastosowanie takiej fototapety było umiarkowane i dobrze dopasowane do stylu całego pomieszczenia, aby nie przytłoczyć go nadmiarem blasku i blichtru.
Fototapeta liście miłorzębu w błękitach, podobnie jak inne ścienne dekoracje w tym stylu, jest bogato zdobiona, z połyskiem, kryształkami, metalicznymi elementami, co daje jej luksusowy i elegancki wygląd. Fototapeta liście miłorzębu w błękitach jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które gwarantują odporność na ścieranie. To gwarancja, że  ta fototapeta może służyć przez długi czas, utrzymując swój oryginalny wygląd. Jest też prosta w montażu, a do jej naklejenia na ścianie nie są potrzebne specjalne umiejętności ani narzędzia. Praktycznie każdy może samodzielnie zainstalować na ścianę fototapetę, co oznacza oszczędność czasu i kosztów. Fototapeta liście miłorzębu w błękitach może stać się więc głównym elementem dekoracyjnym w pokoju, dodając mu eleganckiego wyglądu. To doskonały sposób na ozdobę wnętrza, bez konieczności przeprowadzania drogich prac remontowych.