ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle

autor: Flaffy    id motywu: 10302
Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle
Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle
Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle
Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle to klasyczny przykład dekoracji ściennej w stylu glamour. To ciekawy wybór dla tych, którzy cenią sobie luksusową i elegancką aranżację wnętrz, chcą urozmaicić wystrój swojego domu lub biura, a także cenią sobie trwałość dekoracji i łatwość montażu. Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle przyciąga uwagę i dodaje szyku aranżacji mieszkania. Najważniejsze jednak, aby zastosowanie tej fototapety było umiarkowane i dobrze dopasowane do stylu całego pomieszczenia, aby nie przytłoczyć go nadmiarem blasku i blichtru.
Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle, tak samo jak inne ścienne dekoracje w tym stylu, jest bogato zdobiona, z połyskiem, kryształkami, metalicznymi elementami, co daje jej luksusowy i elegancki wygląd. Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które zapewniają odporność na ścieranie. To gwarancja, że  ta fototapeta może służyć przez długi czas, zachowując swój oryginalny wygląd. Jest też łatwa w montażu, a do jej naklejenia na ścianie nie są wymagane specjalne umiejętności ani narzędzia. Praktycznie każdy może samodzielnie nałożyć na ścianę fototapetę, co oznacza oszczędność czasu i kosztów. Fototapeta liście eukaliptusa na białym tle może stać się więc najważniejszym elementem dekoracyjnym w pokoju, dodając mu luksusowego charakteru. To idealny sposób na ozdobę wnętrza, bez konieczności przeprowadzania drogich prac remontowych.