ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta linie i kropki złote

autor: Ron Dale    id motywu: 8318
Fototapeta linie i kropki złote
Fototapeta linie i kropki złote
Fototapeta linie i kropki złote
Fototapeta linie i kropki złote Fototapeta linie i kropki złote Fototapeta linie i kropki złote
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patchworki są wręcz jakby stworzone, aby odmieniać wnętrza, gdzie spokojne kolory i klimat potrzebują odmiany, dynamiczną i kolorową dekoracją. Jeżeli więc szukasz dekoracji do domu, która zwróci na siebie uwagę, warto przyjrzeć się bliżej Fototapeta linie i kropki złote. Ta abstrakcyjna fototapeta to trafione rozwiązanie do takiego właśnie wnętrza. Pomyśl, jak może wyglądać pokój pomalowany na jasne kolory, w którym część jednej ściany oklejono właśnie Fototapeta linie i kropki złote. Na pewno będzie to imponująca aranżacja.
Fototapeta linie i kropki złote to również opcja ozdobienia ścian kuchennych, gdzie już od dawna rezygnuje się od klasycznych kafelków na rzecz paneli szklanych czy właśnie tapet. Kuchnia, gdzie zastosowano spokojne kolory na frontach szafek, może zostać odmieniona poprzez oklejenie ścian tapetą, taką jak Fototapeta linie i kropki złote.