ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta leśny strumyczek

autor: John Smith
Fototapeta leśny strumyczek
Fototapeta leśny strumyczek
Fototapeta leśny strumyczek
Fototapeta leśny strumyczek Fototapeta leśny strumyczek Fototapeta leśny strumyczek
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Łatwy dostęp do tajemniczej natury jest chyba marzeniem każdego. Fototapeta leśny strumyczek pozwoli na zapewnienie nam lasu w naszym otoczeniu, czyli w naszym pokoju. Powierzchnia ozdobiona Fototapeta leśny strumyczek sprawi, że każdy salon lub przedpokój otworzą się na pozytywne oddziaływanie leśnego krajobrazu. Przez to, wnętrze naszego domu stanie się czyste, świeże i komfortowe. To z pewnością wpłynie na mieszkańców oraz naszych gości, sprawiając, że będą poczują się jak na łonie przyrody. Fototapeta leśny strumyczek wyśmienicie prezentuje się na każdej ścianie i w dowolnym pokoju. A najlepiej wygląda w warunkach naświetlenia. Warto wpuścić trochę promyków słońca do pokoju ozdobionego Fototapeta leśny strumyczek, a efekt zaprezentuje pełnię jej piękna.

Inne produkty z motywem