ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta leśna panorama graficznie

autor: Kateina
Fototapeta leśna panorama graficznie
Fototapeta leśna panorama graficznie
Fototapeta leśna panorama graficznie Fototapeta leśna panorama graficznie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Prosty dostęp do zaczarowanej przyrody jest chyba marzeniem każdego. Fototapeta leśna panorama graficznie pozwoli na pojawienie się lasu w naszym otoczeniu, czyli w domu. Ściana ozdobiona Fototapeta leśna panorama graficznie spowoduje, że każdy pokój dzienny lub sypialnia otworzą się na pozytywne oddziaływanie naturalnego widoku. Dzięki temu, wnętrze naszego mieszkania będzie oczyszczone, świeże i przytulne. To na pewno wpłynie na domowników oraz naszych gości, sprawiając, że będą poczują się jak na łonie przyrody. Fototapeta leśna panorama graficznie wyśmienicie prezentuje się na każdej ścianie i w dowolnym pomieszczeniu. A najlepiej sprawdza się w warunkach dobrego światła. Warto dostarczyć nieco światła dziennego do pomieszczenia ozdobionego Fototapeta leśna panorama graficznie, a efekt pokaże pełnię jej piękna.

Inne produkty z motywem