ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą

autor: EvgeniiasArt    id motywu: 4666
Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą
Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą
Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą
Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli chcesz kupić ciekawą dekorację ścienną do pokoju najukochańszej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą. To piękna tapeta, która przedstawia motyw bajkowych zwierzaków. Oklej nią ścianę w dziecięcym pokoju, a z pewnością sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą to typowa tapeta do pokoju malucha. Bajkowe zwierzęta, przedstawione w pastelowych barwach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą dzięki dziecięcym motywom i kolorystyce jest idealnym pomysłem na aranżację pokoju dziecka. Dzięki oklejeniu ścian tą klasyczną, dziecięcą tapetą od razu odpowedni klimat. Jeżeli więc przygotowujesz pokój dla swojego malucha, to Fototapeta leniwiec na drzewie akwarelą będzie doskonałym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego klimatu ale również Twoje dziecko będzie w tym pokoju szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.
Inne produkty z motywem