ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie

autor: Sea Wave    id motywu: 11233
Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie
Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie
Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie
Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Lawenda jest ślicznym kwiatem, który wszyscy znają. Oczywiście za sprawą niepowtarzalnego fioletowego koloru, który od razu kojarzy nam się z tą niezwykłą rośliną. Inną ważną zaletą lawendy jest to, że wygląda niesamowicie w dowolnej postaci. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę fototapet z lawendą, aby przekonać się, że to prawda. Zarówno pojedyncze lawendy rosnące na łące, jak również całe pola pełne lawendy prezentują się tak samo imponująco. Oferujemy wzory, gdzie kwiaty lawendy są zerwane, związane ze sobą oraz powieszone na ścianie, a także lawendowe bukiety w wazonach czy słoikach. Wszystkie sposoby prezentacji kwiatów lawendy tworzą piękną dekorację. Taki właśnie wspaniały motyw widać na Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie.

Fototapety z lawendą w domu

Fototapeta lawenda na postarzanym drewnie a także inne tapety z lawendą z naszej galerii będą pasowały do domów urządzonych w stylu wiejskim, klasycznym lub vintage. Taką tapetą można ozdobić ściany właśnie w wiejskich domach, siedliskach czy domkach letnich. Wszelkie motywy przyrody będą w takich miejscach idealnie się sprawdzały.