ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta las z wiejską drogą

autor: joda
Fototapeta las z wiejską drogą
Fototapeta las z wiejską drogą
Fototapeta las z wiejską drogą
Fototapeta las z wiejską drogą Fototapeta las z wiejską drogą Fototapeta las z wiejską drogą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Prosty dostęp do tajemniczej natury jest chyba marzeniem każdego. Fototapeta las z wiejską drogą pozwoli na pojawienie się lasu w naszym otoczeniu, czyli w domu. Powierzchnia udekorowana Fototapeta las z wiejską drogą sprawi, że każdy pokój dzienny lub sypialnia wytworzą dobre oddziaływanie naturalnego widoku. Dzięki temu, wnętrze naszego mieszkania stanie się czyste, świeże i komfortowe. To na pewno wpłynie na domowników oraz naszych gości, sprawiając, że będą poczują się jak na łonie przyrody. Fototapeta las z wiejską drogą świetnie prezentuje się na każdej ścianie i w dowolnym pokoju. A najlepiej wygląda w warunkach naświetlenia. Warto dostarczyć trochę promyków słońca do pomieszczenia ozdobionego Fototapeta las z wiejską drogą, a efekt zaprezentuje pełnię jej piękna.

Inne produkty z motywem