ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta lampart i papuga czyta książkę

autor: cirodelia    id motywu: 775
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę Fototapeta lampart i papuga czyta książkę
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkową dekorację ścienną do pokoju wyjątkowej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta lampart i papuga czyta książkę. To piękna tapeta, utrzymana w stylu bajkowych zwierząt. Naklej ją na ścianę w pokoju swojego dziecka, a z pewnością sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę to typowa tapeta do dziecięcego pokoju. Bajkowe zwierzaki, narysowane w pastelowych kolorach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę dzięki bajkowym zwierzakom z ZOO i kolorystyce jest idealnym pomysłem na wystrój w pokoju dziecka. Naklejając na ścianę tą piękną, dziecięcą tapetą momentalnie nadasz pomieszczeniu dziecięcego charakteru. Jeżeli więc przygotowujesz pokój dla swojego malucha, to Fototapeta lampart i papuga czyta książkę będzie dobrym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego klimatu ale też Twoje dziecko będzie w takim pomieszczeniu szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.