ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta lampart i papuga czyta książkę

autor: cirodelia    id motywu: 775
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę Fototapeta lampart i papuga czyta książkę
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkową dekorację ścienną do pokoju wyjątkowej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta lampart i papuga czyta książkę. To piękna tapeta, utrzymana w stylu bajkowych zwierząt. Naklej ją na ścianę w pokoju swojego dziecka, a z pewnością sprawisz mu ogromną radość.
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę to typowa tapeta do dziecięcego pokoju. Bajkowe zwierzaki, narysowane w pastelowych kolorach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie dadzą mu wiele radości i uśmiechu.
Fototapeta lampart i papuga czyta książkę dzięki bajkowym zwierzakom z ZOO i kolorystyce jest idealnym pomysłem na wystrój w pokoju dziecka. Naklejając na ścianę tą piękną, dziecięcą tapetą momentalnie nadasz pomieszczeniu dziecięcego charakteru. Jeżeli więc przygotowujesz pokój dla swojego malucha, to Fototapeta lampart i papuga czyta książkę będzie dobrym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego klimatu ale też Twoje dziecko będzie w takim pomieszczeniu szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.
Inne produkty z motywem