ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kwiaty tulipanów

autor: nata777_7    id motywu: 6262
Fototapeta kwiaty tulipanów
Fototapeta kwiaty tulipanów
Fototapeta kwiaty tulipanów
Fototapeta kwiaty tulipanów Fototapeta kwiaty tulipanów Fototapeta kwiaty tulipanów
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta kwiaty tulipanów zaczaruje każdą ścianę, bez względu na to, w jakim stylu urządzony jest Twój dom. To jedna z tych klasycznych dekoracji na ścianę, która nie tylko wszędzie wygląda dobrze, ale również każdemu się podoba. Tulipany to właśnie tego typu kwiaty, które podobają się wszystkim. Dzięki temu, że kojarzą nam się z marcem - z okazji Dnia Kobiet - są pewnym symbolem zbliżającej się wiosny. Może właśnie dlatego patrzymy na nie z wielką sympatią.
Fototapeta kwiaty tulipanów przedstawia klasyczny widok tulipanów, które z pewnością spodoba się każdemu. Pamiętajmy też taka unikalna fototapeta wnosi do mieszkania element przyrody, który powinien się znaleźć w każdym pomieszczeniu. Tulipany zaprezentowane na Fototapeta kwiaty tulipanów wyglądają tak, jakby tuż za oknem rozpościerała się kolorowa łąka, pełna jest tych kolorowych kwiatów. Jeżeli więc hodujesz tulipany, ta kwiecista dekoracja ścienna z pewnością Cię zachwyci.