ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem

autor: Forest Spirit    id motywu: 13403
Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem
Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem
Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem
Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem to idealny przykład na to, że artystyczne motywy dobrze wyglądają nie tylko na obrazach, ale także na innych dekoracjach - jak np. tapety. Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem to wzór, który nadrukowany w dużym formacie będzie prezentował się jeszcze lepiej niż przykładowo na obrazie. Na dużej dekoracji, jaką jest fototapeta, dużo lepiej widać zarówno szczegóły, jak również całość narysowanej sceny.
Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem to propozycja dla osób, które lubią w swoim domu styl retro i vintage . Ten motyw idealnie pasuje do tego typu aranżacji - zarówno pod kątem wzoru, jak również kolorystyki. Decydując się Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem jako ścienną dekorację w stylu vintage, możecie być pewni, że całe pomieszczenie nabierze nowego, wyjątkowego stylu. Wystarczy, że wybierzecie rozmiar i rodzaj interesującej Was tapety z motywem Fototapeta kwiaty abstrakcyjne z fioletem.