ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kwiat wśród dymów

autor: volodymyr
Fototapeta kwiat wśród dymów
Fototapeta kwiat wśród dymów
Fototapeta kwiat wśród dymów
Fototapeta kwiat wśród dymów Fototapeta kwiat wśród dymów Fototapeta kwiat wśród dymów
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Ten kto lubi zabawę barwami i jednocześnie poszukuje nowego sposobu dekoracji ścian, powinien zwrócić uwagę na wzór Fototapeta kwiat wśród dymów. Ta abstrakcyjna paleta kolorów i wzorów może przyprawić nas o zawrót głowy, ale bez wątpienia trudno oderwać wzrok od niej. Taka tapeta jest po prostu specjalnie przygotowana dla tego, komu odpowiada dekoracja z unikalną i wyjątkową.
Fototapeta kwiat wśród dymów to klasyczna tapeta do zaaranżowania większej powierzchni. Taki motyw i te kolory po prostu są stworzone do większych pomieszczeń, aby mogły się najlepiej prezentować. Ta tapeta skupia na sobie całą uwagę i bez wątpienia będzie najważniejszym elementem wystroju pokoju. Przygotowując dekorację do domu z wykorzystaniem abstrakcyjnej Fototapeta kwiat wśród dymów warto o tym pamiętać i dopilnować, aby inne elementy aranżacji tylko ją uzupełniały.