ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta królik z żółtym balonem

autor: artflare    id motywu: 791
Fototapeta królik z żółtym balonem
Fototapeta królik z żółtym balonem
Fototapeta królik z żółtym balonem
Fototapeta królik z żółtym balonem Fototapeta królik z żółtym balonem Fototapeta królik z żółtym balonem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkową dekorację ścienną do pokoju najukochańszej osoby – swojego dziecka, warto pomyśleć nad Fototapeta królik z żółtym balonem. To piękna tapeta, na której widzimy wiele bajkowych zwierząt. Naklej ją na ścianę w pokoju dziecka, a bez wątpienia wywołasz na jego buzi szeroki uśmiech.
Fototapeta królik z żółtym balonem to typowa tapeta do pokoju malucha. Bajkowe zwierzęta, rysowane w stonowanych kolorach będą działać na dziecko uspokajająco, a jednocześnie będą dawały mu radość i wywoływały uśmiech.
Fototapeta królik z żółtym balonem dzięki bajkowym zwierzakom z ZOO i kolorystyce jest świetnym pomysłem na aranżację dziecięcego pokoju. Dzięki oklejeniu ścian tą wspaniałą, dziecięcą tapetą od razu nadasz pomieszczeniu dziecięcego charakteru. Jeżeli więc remontujesz pokój dla swojego malucha, to Fototapeta królik z żółtym balonem będzie doskonałym wyborem na ścianę. Pokój, nie tylko nabierze dziecięcego charakteru ale też samo dziecko będzie w takim pomieszczeniu szczęśliwe i zainteresowane zwierzakami na tapecie.