ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kot śpiący na dywanie

autor: Konstiantyn    id motywu: 2622
Fototapeta kot śpiący na dywanie
Fototapeta kot śpiący na dywanie
Fototapeta kot śpiący na dywanie
Fototapeta kot śpiący na dywanie
Fototapeta kot śpiący na dywanie Fototapeta kot śpiący na dywanie Fototapeta kot śpiący na dywanie Fototapeta kot śpiący na dywanie
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Psy, koty i inne zwierzaki są w prawie każdym domu. Sam widok piesków i kotów poprawia humor i wyzwala pozytywne uczucia. Kochamy domowe zwierzaki i pragniemy przebywać z nimi na co dzień. Dlaczego więc, nie podkreślić swojej miłości do psów i kotów przy pomocy Fototapeta kot śpiący na dywanie. Właściciele psów i kotów i ci, którzy nie posiadają w mieszkaniu tego zwierzaka cieszą się jeszcze bardziej, gdy na ścianie salonu jest fototapeta z psami czy kotami. Taki motyw jest bardzo przyjemny i ocieplający atmosferę wnętrza.
Fototapeta kot śpiący na dywanie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwierzęta. Dzięki takiej ozdobie na ścianie nie rozstajemy się z nimi ani na chwilę. Mamy odczucie, że te pocieszne zwierzaki są obok nas przez cały czas. Odpoczynek w salonie udekorowanym Fototapeta kot śpiący na dywanie wprawia nas w doskonale samopoczucie. Problemy znikają, wraca pozytywne nastawienie do świata i energia do codziennego funkcjonowania.