ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmos oczami astronauty

autor: Sergey Nivens    id motywu: 4007
Fototapeta kosmos oczami astronauty
Fototapeta kosmos oczami astronauty
Fototapeta kosmos oczami astronauty
Fototapeta kosmos oczami astronauty Fototapeta kosmos oczami astronauty Fototapeta kosmos oczami astronauty
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmos oczami astronauty to przykład jednej z najciekawszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od zawsze chciał poznać tajemniczość wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla ludzi. Rozmyślania na temat innych światów są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta kosmos oczami astronauty to dekoracja ścienna, która umożliwa poczuć tę klimat kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem położone na ścianie pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można poczuć się jak w kosmosie siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta kosmos oczami astronauty w przestrzeni mieszkania to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów wszechświata. W lot statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmos oczami astronauty, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.