ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmos i Europa

autor: NicoElNino    id motywu: 4020
Fototapeta kosmos i Europa
Fototapeta kosmos i Europa
Fototapeta kosmos i Europa
Fototapeta kosmos i Europa Fototapeta kosmos i Europa Fototapeta kosmos i Europa
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmos i Europa to przykład jednej z najpiękniejszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemniczość kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze były inspirujące dla ludzi. Rozmyślania na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza nasz układ planetarny. Fototapeta kosmos i Europa to dekoracja ścienna, która umożliwa odczuć tę klimat kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie we własnym domu.
Obecność Fototapeta kosmos i Europa we wnętrzu domu to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W lot rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta kosmos i Europa, aby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.