ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmos dla dzieci

autor: blueringmedia    id motywu: 4011
Fototapeta kosmos dla dzieci
Fototapeta kosmos dla dzieci
Fototapeta kosmos dla dzieci Fototapeta kosmos dla dzieci
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmos dla dzieci to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która kusi i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza nasz układ planetarny. Fototapeta kosmos dla dzieci to dekoracja ścienna, która umożliwa odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta kosmos dla dzieci w przestrzeni pokoju to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W wyprawę rakietą można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmos dla dzieci, aby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.