ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczny wschód słońca

autor: Sergey Nivens    id motywu: 4013
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca Fototapeta kosmiczny wschód słońca Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmiczny wschód słońca to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od zawsze chciał poznać tajemniczość kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze są inspirujące dla ludzi. Rozmyślania na temat kosmosu są znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczny wschód słońca to dekoracja ścienna, która pozwala poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim domu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można poczuć się jak w kosmosie we własnym domu.
Obecność Fototapeta kosmiczny wschód słońca w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W wyprawę statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmiczny wschód słońca, aby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.