ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczny wschód słońca

autor: Sergey Nivens    id motywu: 4013
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fototapeta kosmiczny wschód słońca Fototapeta kosmiczny wschód słońca Fototapeta kosmiczny wschód słońca Fototapeta kosmiczny wschód słońca
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmiczny wschód słońca to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od zawsze chciał poznać tajemniczość kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze są inspirujące dla ludzi. Rozmyślania na temat kosmosu są znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczny wschód słońca to dekoracja ścienna, która pozwala poczuć tę atmosferę kosmosu w swoim domu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można poczuć się jak w kosmosie we własnym domu.
Obecność Fototapeta kosmiczny wschód słońca w przestrzeni domu to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W wyprawę statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmiczny wschód słońca, aby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.