ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczny widok

autor: Sergey Nivens
Fototapeta kosmiczny widok
Fototapeta kosmiczny widok
Fototapeta kosmiczny widok
Fototapeta kosmiczny widok Fototapeta kosmiczny widok Fototapeta kosmiczny widok
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta kosmiczny widok to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od zawsze pragnął poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze są interesujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat innych światów stanowią ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczny widok to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki kosmicznym widokom można zafundować sobie kosmiczną podróż nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta kosmiczny widok we wnętrzu mieszkania to świetny pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów podróży kosmicznych. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmiczny widok, aby poczuć klimat jak w odysei kosmicznej.