ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczne gwiazdy

autor: arvitalya
Fototapeta kosmiczne gwiazdy
Fototapeta kosmiczne gwiazdy
Fototapeta kosmiczne gwiazdy
Fototapeta kosmiczne gwiazdy Fototapeta kosmiczne gwiazdy Fototapeta kosmiczne gwiazdy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta kosmiczne gwiazdy to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która kusi i rozwija nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna chciał poznać tajemniczość kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze były interesujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są ważną sferę ludzkich zainteresowań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczne gwiazdy to ozdoba na ścianę, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można poczuć się jak w kosmosie we własnym domu.
Obecność Fototapeta kosmiczne gwiazdy we wnętrzu pokoju to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla pasjonatów wszechświata. W lot statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta kosmiczne gwiazdy, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.