ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż

autor: mikolajn    id motywu: 4100
Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż
Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż
Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż
Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od zawsze chciał poznać tajemnice kosmosu. Ciała niebieskie zawsze są inspirujące dla ludzi. Refleksje na temat kosmosu są znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza nasz układ planetarny. Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż to ozdoba na ścianę, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można zafundować sobie kosmiczną podróż siedząc w swoim pokoju.
Obecność Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż w przestrzeni mieszkania to świetny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż rakietą można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta kosmiczne Filary Stworzenia róż, żeby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.