ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczna technologia

autor: RizaldyMusa    id motywu: 4053
Fototapeta kosmiczna technologia
Fototapeta kosmiczna technologia
Fototapeta kosmiczna technologia
Fototapeta kosmiczna technologia Fototapeta kosmiczna technologia Fototapeta kosmiczna technologia
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmiczna technologia to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, zagadkowa, która przyciąga i rozwija naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemnice kosmosu. Gwiazdy i planety zawsze były inspirujące dla ludzi. Refleksje na temat innych światów stanowią znaczącą sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczna technologia to ozdoba na ścianę, która umożliwa odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim pokoju. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach pobudzają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można zafundować sobie kosmiczną podróż we własnym domu.
Obecność Fototapeta kosmiczna technologia we wnętrzu domu to najlepszy pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmiczna technologia, żeby odczuć klimat jak w odysei kosmicznej.