ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczna piękna mgławica

autor: Peter Jurik    id motywu: 4027
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica Fototapeta kosmiczna piękna mgławica Fototapeta kosmiczna piękna mgławica Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 126zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta kosmiczna piękna mgławica to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczna piękna mgławica to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta kosmiczna piękna mgławica we wnętrzu mieszkania to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmiczna piękna mgławica, aby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.