ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kosmiczna piękna mgławica

autor: Peter Jurik
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fototapeta kosmiczna piękna mgławica Fototapeta kosmiczna piękna mgławica Fototapeta kosmiczna piękna mgławica
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta kosmiczna piękna mgławica to przykład jednej z najciekawszych fototapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, zagadkowa, która kusi i napełnia nasze wyobrażenia. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemnice wszechświata. Ciała niebieskie zawsze były inspirujące dla gatunku ludzkiego. Refleksje na temat innych światów są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia podróży kosmicznej poza naszą planetę. Fototapeta kosmiczna piękna mgławica to dekoracja ścienna, która pozwala odczuć tę klimat kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianach rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki ich obecności można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta kosmiczna piękna mgławica we wnętrzu mieszkania to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników wszechświata. W podróż statkiem kosmicznym można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko rozmarzyć się przy Fototapeta kosmiczna piękna mgławica, aby odczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.