ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kolory Europy Południowej

autor: Freesurf    id motywu: 7286
Fototapeta kolory Europy Południowej
Fototapeta kolory Europy Południowej
Fototapeta kolory Europy Południowej
Fototapeta kolory Europy Południowej Fototapeta kolory Europy Południowej Fototapeta kolory Europy Południowej
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Patrząc na sposób dekoracji wnętrz, można powiedzieć, że ludzie dzielą się na takich, którzy wolą aranżacje z przyrodą i tych, którzy wolą miejski sposób aranżacji wnętrz. Z tego powou miejskie zdjęcia są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Przykładem takiego klasycznego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta kolory Europy Południowej. Budynki i sposób ich prezentacji sprawia, że także ci, którzy wybierają obcowanie z przyrodą zatrzymają wzrok i popatrzą na tę miejską dekorację.
Architektura miejska na Fototapeta kolory Europy Południowej jest dość uniwersalny, z tego powodu możemy okleić nim ściany w wybranym pomieszczeniu. Spróbuj wyobrazić sobie, tę miejską fototapetę w salonie, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Dodatkowo fototapeta z architekturą miejską pasuje doskonale do biura. Fototapeta kolory Europy Południowej można więc wykorzystać zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pokojach oraz salach konferencyjnych.