ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta kolorowy Park Gaudiego

autor: BRIAN_KINNEY    id motywu: 7253
Fototapeta kolorowy Park Gaudiego
Fototapeta kolorowy Park Gaudiego
Fototapeta kolorowy Park Gaudiego
Fototapeta kolorowy Park Gaudiego Fototapeta kolorowy Park Gaudiego Fototapeta kolorowy Park Gaudiego
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Ludzi można chyba podzielić na tych, którzy wybierają wystrój wnętrz z przyrodą i tych, którzy wybierają miejski wystrój. To spowodowało, że miejskie motywy są jednym z najczęstszych motywów wybieranych na fototapety. Przykładem takiego popularnego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta kolorowy Park Gaudiego. Miejskie zakątki i sposób ich pokazania sprawiają, że również ci, którzy wolą dekoracje z przyrodą zwrócą uwagę na tę wyjątkową dekorację.
Miejski motyw na Fototapeta kolorowy Park Gaudiego jest dość uniwersalny, z tego powodu możemy nakleić go na ściany w dowolnym pomieszczeniu. Teraz możesz wyobrazić sobie, tę wyjątkową fototapetę w salonie, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Zwróć też uwagę, że architektura miejska na fototapetach pasuje również do pomieszczeń biurowych. Fototapeta kolorowy Park Gaudiego można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak też w pokojach oraz salach konferencyjnych.