ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta katedra berlińska

autor: Photocreo Bednarek    id motywu: 7272
Fototapeta katedra berlińska
Fototapeta katedra berlińska
Fototapeta katedra berlińska
Fototapeta katedra berlińska Fototapeta katedra berlińska Fototapeta katedra berlińska
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Patrząc na sposób dekoracji wnętrz, można powiedzieć, że ludzie dzielą się na takich, którzy wybierają dekoracje z naturą i tych, którzy wybierają miejski sposób aranżacji wnętrz. To spowodowało, że miejska architektura jest jednym z najczęstszych motywów wybieranych na tapety. Jednym z przykładów takiego popularnego motywu miasta na tapecie jest Fototapeta katedra berlińska. Miejskie zakątki i to jak je zaprezentowano sprawia, że nawet ci, którzy wybierają dekoracje z naturą zwrócą uwagę na tę ciekawą dekorację.
Miejski motyw na Fototapeta katedra berlińska jest tak uniwersalny, z tego powodu możemy okleić nim ściany w wybranym pokoju. Z łatwością można wyobrazić sobie, tę miejską tapetę w pokoju dziennym, sypialni, a nawet w kuchni. Poza tym fototapeta z architekturą miejską pasuje również do powierzchni biurowych. Fototapeta katedra berlińska można więc udekorować zarówno na ścianach biurowego korytarza, jak również w pomieszczeniach oraz salach konferencyjnych.