ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta gwiezdny układ

autor: Peter Jurik
Fototapeta gwiezdny układ
Fototapeta gwiezdny układ
Fototapeta gwiezdny układ
Fototapeta gwiezdny układ Fototapeta gwiezdny układ Fototapeta gwiezdny układ
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Fototapeta gwiezdny układ to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nie w pełni zbadana przestrzeń, tajemnicza, która przyciąga i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna chciał poznać tajemniczość kosmosu. Ciała niebieskie zawsze były interesujące dla ludzi. Refleksje na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza nasz układ planetarny. Fototapeta gwiezdny układ to dekoracja ścienna, która umożliwa odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie we własnym domu.
Obecność Fototapeta gwiezdny układ w przestrzeni domu to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W lot statkiem kosmicznym można wybrać się w każdej chwili. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta gwiezdny układ, aby odczuć klimat jak w odysei kosmicznej.