ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta gwiezdne pole

autor: Maximusdn    id motywu: 4005
Fototapeta gwiezdne pole
Fototapeta gwiezdne pole
Fototapeta gwiezdne pole
Fototapeta gwiezdne pole Fototapeta gwiezdne pole Fototapeta gwiezdne pole
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Fototapeta gwiezdne pole to przykład jednej z najpiękniejszych tapet na ścianę z motywem kosmosu. Kosmos to przecież nieskończona przestrzeń, tajemnicza, która kusi i napełnia naszą wyobraźnię. Człowiek od dawna pragnął poznać tajemniczość kosmosu. Ciała niebieskie zawsze są inspirujące dla gatunku ludzkiego. Rozmyślania na temat kosmosu są ważną sferę ludzkich dociekań. Nie mamy jeszcze możliwości odbycia lotu poza nasz układ planetarny. Fototapeta gwiezdne pole to ozdoba na ścianę, która umożliwa odczuć tę atmosferę kosmosu w swoim mieszkaniu. Fototapety z tym motywem naklejone na ścianie rozwijają naszą wyobraźnię. A dzięki temu widowiskowemu kosmicznemu pejzażowi można poczuć się jak w kosmosie nie wychodząc z mieszkania.
Obecność Fototapeta gwiezdne pole w przestrzeni domu to idealny pomysł na dekorację ścian, dla miłośników podróży kosmicznych. W podróż rakietą można wybrać się kiedy tylko chcemy. Wystarczy tylko popatrzeć na Fototapeta gwiezdne pole, żeby poczuć klimat jak w kosmicznych przestworzach.