ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta góry zimą

autor: alexugalek
Fototapeta góry zimą
Fototapeta góry zimą
Fototapeta góry zimą
Fototapeta góry zimą Fototapeta góry zimą Fototapeta góry zimą
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Krajobrazy górskie lubiane są przez wiele prawie każdego. W górach odczuwamy odprężenie. Spacerowanie po górach, kontakt z przyrodą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z tęsknotą.
Motyw górski pokazany na Fototapeta góry zimą, przypomina nam o przygodzie górskiej i zachęca do kolejnego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy pasjonat gór będzie z przyjemnością zachwycać się tym górskim krajobrazem, dzięki temu, że stanie się on dekoracją ścian w jego pokoju.
Fototapeta góry zimą to estetyczny widok, który powinien mieć w swoim domu człowiek zakochany w górach. Ten krajobraz gór w tle, będzie cały czas przypominał nam o odczuciach z górskich szlaków. Góry od zawsze kusiły człowieka. Takie fototapety jak Fototapeta góry zimą, to wyjątkowa dekoracja na ścianach w domu, przyciągająca uwagę zarówno mieszkańców jak też odwiedzających.