ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie

autor: Pellinni
Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie
Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie
Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Góry lubiane są przez wiele osób. W górach odczuwamy relaks. Chodzenie po górach, kontakt z naturą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z utęsknieniem.
Motyw górski utrwalony na Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie, przypomina nam o przygodzie w górach i zachęca do ponownego powrotu na ścieżki górskie. Każdy pasjonat gór będzie z przyjemnością zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on częścią wystroju ścian w domu.
Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie to elegancki krajobraz, który musi mieć w swoim domu człowiek zachwycony widokami górskimi. Ten krajobraz z górami w tle, będzie stale przypominał nam o odczuciach z górskich szlaków. Góry od niepamiętnych czasów przyciągały człowieka. Takie fototapety jak Fototapeta góry i zielona dolina na szczycie, to wyjątkowa dekoracja na ścianie w domu, angażująca zarówno domowników jak też odwiedzających.