ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta góry i piękne jezioro

autor: pilat666    id motywu: 1022
Fototapeta góry i piękne jezioro
Fototapeta góry i piękne jezioro
Fototapeta góry i piękne jezioro
Fototapeta góry i piękne jezioro Fototapeta góry i piękne jezioro Fototapeta góry i piękne jezioro
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Krajobrazy górskie lubiane są przez wiele prawie każdego. W górach czujemy relaks. Spacerowanie po górach, kontakt z przyrodą to przygoda, na którą niektórzy czekają z utęsknieniem.
Widok utrwalony na Fototapeta góry i piękne jezioro, przypomina nam o przygodzie górskiej i zachęca do kolejnego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy miłośnik gór będzie z przyjemnością zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on dekoracją ścian w jego pokoju.
Fototapeta góry i piękne jezioro to elegancki krajobraz, który musi mieć w swoim mieszkaniu człowiek kochający góry. Ten krajobraz górski w tle, będzie cały czas przypominał nam o odczuciach z górskich szlaków. Góry od zawsze kusiły ludzi. Takie fototapety jak Fototapeta góry i piękne jezioro, to niezwykła atrakcja na ścianach w mieszkaniu, angażująca zarówno domowników jak też odwiedzających.