ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta góry i ośnieżony pomost

autor: Mike Mareen
Fototapeta góry i ośnieżony pomost
Fototapeta góry i ośnieżony pomost
Fototapeta góry i ośnieżony pomost
Fototapeta góry i ośnieżony pomost Fototapeta góry i ośnieżony pomost Fototapeta góry i ośnieżony pomost
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Góry lubiane są przez wiele osób. W górach czujemy pogodę ducha. Chodzenie po szlakach górskich, kontakt z naturą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z utęsknieniem.
Krajobraz utrwalony na Fototapeta góry i ośnieżony pomost, przypomina nam o przygodzie w górach i zachęca do kolejnego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy pasjonat gór będzie mógł codziennie zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on ozdobą ścian w jego pokoju.
Fototapeta góry i ośnieżony pomost to przyjemny krajobraz, który musi posiadać w swoim domu człowiek zachwycony widokami górskimi. Ten krajobraz górski w tle, będzie cały czas przypominał nam o wrażeniach z górskich przygód. Góry od zawsze przyciągały ludzi. Takie fototapety jak Fototapeta góry i ośnieżony pomost, to wyjątkowa atrakcja na ścianie w domu, angażująca zarówno domowników jak też odwiedzających.