ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta górskie zielone zbocza latem

autor: denis_333
Fototapeta górskie zielone zbocza latem
Fototapeta górskie zielone zbocza latem
Fototapeta górskie zielone zbocza latem Fototapeta górskie zielone zbocza latem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Krajobrazy górskie lubiane są przez wiele osób. W górach odczuwamy relaks. Spacerowanie po szlakach górskich, kontakt z przyrodą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z tęsknotą.
Widok utrwalony na Fototapeta górskie zielone zbocza latem, przypomina nam o przygodzie górskiej i zachęca do ponownego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy pasjonat gór będzie z przyjemnością zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on dekoracją ścian w jego pokoju.
Fototapeta górskie zielone zbocza latem to estetyczny widok, który musi mieć w swoim domu człowiek zakochany w górach. Ten krajobraz górski w tle, będzie cały czas przypominał nam o wrażeniach z górskich przygód. Góry od zawsze przyciągały człowieka. Takie fototapety jak Fototapeta górskie zielone zbocza latem, to niezwykła dekoracja na ścianie w domu, angażująca zarówno domowników jak też gości.