ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn

autor: mandritoiu
Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn
Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn
Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Góry lubiane są przez wielu prawie każdego. W górach czujemy odprężenie. Chodzenie po szlakach górskich, kontakt z przyrodą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z utęsknieniem.
Motyw górski utrwalony na Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn, przypomina nam o przygodzie w górach i zachęca do ponownego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy miłośnik gór będzie mógł codziennie zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on częścią wystroju ścian w mieszkaniu.
Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn to elegancki widok, który powinien posiadać w swoim mieszkaniu człowiek zachwycony widokami górskimi. Ten krajobraz z górami w tle, będzie ciągle przypominał nam o wrażeniach z górskich przygód. Góry od zawsze przyciągały człowieka. Takie fototapety jak Fototapeta górskie pasmo Vestrahorn, to wyjątkowa dekoracja na ścianie w mieszkaniu, angażująca zarówno mieszkańców jak też gości.