ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta górski krajobraz zimowy

autor: Leonid Tit    id motywu: 769
Fototapeta górski krajobraz zimowy
Fototapeta górski krajobraz zimowy
Fototapeta górski krajobraz zimowy
Fototapeta górski krajobraz zimowy Fototapeta górski krajobraz zimowy Fototapeta górski krajobraz zimowy
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Krajobrazy górskie lubiane są przez wiele osób. W górach czujemy odprężenie. Spacerowanie po górach, kontakt z naturą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z utęsknieniem.
Widok utrwalony na Fototapeta górski krajobraz zimowy, przypomina nam o przygodzie górskiej i zachęca do ponownego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy pasjonat gór będzie mógł codziennie zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on dekoracją ścian w mieszkaniu.
Fototapeta górski krajobraz zimowy to przyjemny pejzaż, który powinien posiadać w swoim mieszkaniu człowiek zakochany w górach. Ten krajobraz z górami w tle, będzie ciągle przypominał nam o odczuciach z górskich przygód. Góry od niepamiętnych czasów przyciągały ludzi. Takie fototapety jak Fototapeta górski krajobraz zimowy, to niezwykła atrakcja na ścianie w mieszkaniu, fascynująca zarówno domowników jak też odwiedzających.