ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta górska wyprawa rodzinna

autor: nadezhda1906
Fototapeta górska wyprawa rodzinna
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Krajobrazy górskie lubiane są przez wielu prawie każdego. W górach odczuwamy relaks. Spacerowanie po szlakach górskich, kontakt z przyrodą to przygoda, na którą niektórzy czekają z tęsknotą.
Widok uwieczniony na Fototapeta górska wyprawa rodzinna, przypomina nam o przygodzie górskiej i zachęca do kolejnego powrotu w górskie przełęcze i doliny. Każdy pasjonat gór będzie z przyjemnością zachwycać się tym górskim widokiem, dzięki temu, że stanie się on ozdobą ścian w mieszkaniu.
Fototapeta górska wyprawa rodzinna to elegancki widok, który powinien posiadać w swoim mieszkaniu człowiek kochający góry. Ten krajobraz z górami w tle, będzie stale przypominał nam o odczuciach z górskich przygód. Góry od zawsze przyciągały ludzi. Takie fototapety jak Fototapeta górska wyprawa rodzinna, to wyjątkowa dekoracja na ścianach w mieszkaniu, angażująca zarówno mieszkańców jak też gości.