ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta górska polana i zachód słońca

autor: Leonid Tit
Fototapeta górska polana i zachód słońca
Fototapeta górska polana i zachód słońca
Fototapeta górska polana i zachód słońca Fototapeta górska polana i zachód słońca
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Łatwy dostęp do magicznej natury jest chyba marzeniem każdego. Fototapeta górska polana i zachód słońca pozwoli na zapewnienie nam lasu w naszym życiu, czyli w mieszkaniu. Powierzchnia udekorowana Fototapeta górska polana i zachód słońca sprawi, że każdy salon lub przedpokój wytworzą dobre oddziaływanie naturalnego krajobrazu. Przez to, wnętrze naszego mieszkania będzie czyste, świeże i przytulne. To z pewnością podziała na mieszkańców oraz naszych gości, sprawiając, że będą czuli się jak na łonie przyrody. Fototapeta górska polana i zachód słońca fenomenalnie prezentuje się na każdej ścianie i w dowolnym pokoju. A najlepiej wygląda w warunkach dobrego światła. Warto dostarczyć trochę światła dziennego do pokoju udekorowanego Fototapeta górska polana i zachód słońca, a efekt zaprezentuje pełnię jej piękna.

Inne produkty z motywem