ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta góra w czerwieni

autor: dfikar
Fototapeta góra w czerwieni
Fototapeta góra w czerwieni
Fototapeta góra w czerwieni
Fototapeta góra w czerwieni Fototapeta góra w czerwieni Fototapeta góra w czerwieni
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Góry lubiane są przez wielu prawie każdego. W górach odczuwamy pogodę ducha. Chodzenie po szlakach górskich, kontakt z naturą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z utęsknieniem.
Motyw górski uwieczniony na Fototapeta góra w czerwieni, przypomina nam o przygodzie górskiej i zachęca do kolejnego powrotu na ścieżki górskie. Każdy miłośnik gór będzie mógł codziennie zachwycać się tym górskim krajobrazem, dzięki temu, że stanie się on częścią wystroju ścian w jego pokoju.
Fototapeta góra w czerwieni to przyjemny pejzaż, który powinien mieć w swoim pokoju człowiek kochający góry. Ten krajobraz z górami w tle, będzie stale przypominał nam o odczuciach z górskich przygód. Góry od zawsze kusiły człowieka. Takie fototapety jak Fototapeta góra w czerwieni, to wyjątkowa atrakcja na ścianach w pokoju, angażująca zarówno mieszkańców jak też odwiedzających.