ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta góra i rwąca rzeka

autor: Anna
Fototapeta góra i rwąca rzeka
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar

Góry lubiane są przez wielu osób. W górach odczuwamy pogodę ducha. Spacerowanie po górach, kontakt z naturą to wydarzenie, na którą niektórzy czekają z tęsknotą.
Krajobraz utrwalony na Fototapeta góra i rwąca rzeka, przypomina nam o przygodzie w górach i zachęca do ponownego powrotu na ścieżki górskie. Każdy miłośnik gór będzie mógł codziennie zachwycać się tym górskim krajobrazem, dzięki temu, że stanie się on ozdobą ścian w mieszkaniu.
Fototapeta góra i rwąca rzeka to przyjemny pejzaż, który musi posiadać w swoim domu człowiek zakochany w górach. Ten krajobraz z górami w tle, będzie cały czas przypominał nam o odczuciach z górskich szlaków. Góry od zawsze kusiły człowieka. Takie fototapety jak Fototapeta góra i rwąca rzeka, to wyjątkowa atrakcja na ścianie w domu, fascynująca zarówno mieszkańców jak też odwiedzających.