ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Golden Gate w czerwieni

autor: diak    id motywu: 9031
Fototapeta Golden Gate w czerwieni
Fototapeta Golden Gate w czerwieni
Fototapeta Golden Gate w czerwieni
Fototapeta Golden Gate w czerwieni Fototapeta Golden Gate w czerwieni Fototapeta Golden Gate w czerwieni
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Mosty to budowle, które od zawsze interesowały nas i budziły nasz podziw. Przede wszystkim są bardzo użyteczne, ale z drugiej strony są również często imponujące jako obiekty architektoniczne. Z tego powodu – podobnie jak inne elementy architektury – zdjęcia mostów, takich jak Fototapeta Golden Gate w czerwieni, są bardzo efektownym motywem na dekoracjach ściennych, takich jak obrazy czy tapety.
Jest też kilka innych powodów, dla których Fototapeta Golden Gate w czerwieni jest jednym z tak popularnych motywów. Warto zauważyć, że, mosty zaprezentowane pod różnymi kątami dają niesamowite wrażenie głębi. Ma to ogromny wpływ na postrzeganie samego pomieszczenia. Im dłuższy most tym większe wrażenie trójwymiaru. Fototapeta Golden Gate w czerwieni naklejona na całą ścianę, sprawia wrażenie jakbyśmy byli tuż obok, a nasz pokój, wygląda jakby był większy. Jeżeli więc poszukujesz dekoracji na ścianę małego pokoju lub chcielibyście optycznie powiększyć swój pokój, warto pomyśleć nad zakupem Fototapeta Golden Gate w czerwieni, dekoracji, która idealnie nadaje się do tego celu.