ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle

autor: Pierell    id motywu: 10304
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 77zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w czterech wariantach strukturalnych: ikona, ruta, petra oraz urban.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm (zalecane) lub na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 105zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV. Struktura gładka, satynowa, matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby i inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 133zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle to typowy przykład dekoracji ściennej w stylu glamour. To dobry wybór dla osób, które cenią sobie luksusowy i elegancki wystrój wnętrz, chcą urozmaicić wystrój swojego mieszkania lub biura, a także cenią sobie trwałość dekoracji i łatwość montażu. Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle przyciąga wzrok i dodaje szyku aranżacji mieszkania. Najważniejsze jednak, aby zastosowanie takiej fototapety było umiarkowane i dobrze dopasowane do stylu całego pomieszczenia, aby ta dekoracja nie przytłoczyła klimatu stworzonego w tym pomieszczeniu.
Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle, podobnie jak inne fototapety w tym stylu, jest bogato zdobiona, z połyskiem, kryształkami, metalicznymi elementami, co daje jej luksusowy i elegancki wygląd. Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle jest wykonana z wytrzymałych materiałów, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne. To oznacza, że  ta fototapeta może służyć przez długi czas, zachowując swój oryginalny wygląd. Jest też łatwa w montażu, a do jej aplikacji nie są potrzebne specjalne umiejętności ani narzędzia. Wiele osób może samodzielnie nałożyć na ścianę fototapetę, co oznacza oszczędność czasu i kosztów. Fototapeta glamour i płynne złoto na czarnym tle może stać się więc głównym elementem dekoracyjnym w pokoju, dodając mu luksusowego wyglądu. To idealny sposób na ozdobę wnętrza, bez konieczności przeprowadzania kosztownych prac remontowych.