ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle

autor: GeoModule    id motywu: 3611
Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle
Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle
Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle
Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle
Fizelinowa

Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Struktura gładka, satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winylowa strukturalna

Wysokiej jakości tapeta winylowa na podkładzie fizelinowym.

Dostępna w dwóch wariantach strukturalnych: ikona oraz ruta.

Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

 

Samoprzylepna

 

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.


Druk: lateksowy, ekologiczny, nieszkodliwy dla zdrowia
Sposób klejenia: na zakładkę 1cm, klej mocny permanentny, zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu

Abstrakcyjne patchworki są wręcz zaprojektowane po to, aby odmieniać wnętrza, gdzie neutralne barwy i wystrój potrzebują przełamania, dynamiczną i kolorową dekoracją. Jeżeli więc potrzebujesz dekoracji do domu, która zwróci na siebie uwagę, warto przyjrzeć się bliżej Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle. Ta abstrakcyjna tapeta to doskonałe rozwiązanie do takiego właśnie wnętrza. Pomyśl, jak może wyglądać pokój pomalowany na stonwane barwy, w którym część jednej ściany udekorowano właśnie Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle. To może być imponująca dekoracja.
Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle to także możliwość ozdobienia ścian kuchennych, gdzie już od dłuższego czasu rezygnuje się od znanych wszystkim kafelków na rzecz paneli szklanych czy właśnie fototapet. Kuchnia, w której wykorzystano spokojne kolory na frontach szafek, może wiele zyskać dzięki udekorowaniu ściany fototapetą, taką jak Fototapeta geometryczne białe 3D na drewnianym tle.