ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta flamingi z sercem

autor: James Steidl    id motywu: 2723
Fototapeta flamingi z sercem
Fototapeta flamingi z sercem
Fototapeta flamingi z sercem
Fototapeta flamingi z sercem Fototapeta flamingi z sercem Fototapeta flamingi z sercem
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 55 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

Promocja! 75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem

Promocja! 90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta flamingi z sercem – czy widzieliście kiedyś ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Taka fototapeta bez problemu wkomponuje się w wystrój Waszego domu. Zarówno kolorystyka, jak też dzikie ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc szukasz sposobu na unikalny wystrój wnętrza, i lubisz ptasie motywy, to warto zatrzymać się na chwilę przy Fototapeta flamingi z sercem.
Tak piękna tapeta z ptakami stanie się najważniejszą ozdobą w każdym praktycznie pomieszczeniu. Naklejona na ścianie w salonie zaskoczy Twoich gości, zastosowana w sypialni stworzy w niej wyjątkowy klimat. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz klimat bliższy naturze. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, warto pomyśleć, aby Fototapeta flamingi z sercem nakleić na ścianę pokoju dzieci.
Warto wyobrazić sobie wnętrze swojego domu ozdobione Fototapeta flamingi z sercem, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.