ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta flamingi w stadzie

autor: eklips    id motywu: 2721
Fototapeta flamingi w stadzie
Fototapeta flamingi w stadzie
Fototapeta flamingi w stadzie
Fototapeta flamingi w stadzie Fototapeta flamingi w stadzie Fototapeta flamingi w stadzie
Fizelinowa

Fototapeta flizelinowa firmy Mitylon. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Struktura Gładka Satynowa. Przeznaczenie: Salon, sypialnia, pokój dziecka, biuro

Gramatura: 150g/m2
Szerokość brytu: 60-105cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

55,00 zł / m2

Winyl na fizelinie

Tapeta o strukturze piasku odporna na wilgoć, posiadająca Atest PZH

Gramatura: 280g/m2
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na styk
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

75,00 zł / m2

Samoprzylepna

Samoprzylepna folia ścienna PCV z laminatem matowym. Struktura gładka matowa. Przeznaczona na gładkie ściany do kuchni, łazienki, miejsca użyteczności publicznej szkoły, szpitale, lokale gastronomiczne, puby Inne miejsca narażone na wodę i otarcia.

Gramatura: 140g/m2 + laminat
Szerokość brytu: 60-130cm
Sposób klejenia: na zakładke 1cm, Klej mocny permanentny, Zalecana rakla z filcem
Klej: UNIWERSALNY kładziony na ścianę

90,00 zł / m2

Zamów na wymiar
Zamów telefonicznieWycena montażu
Fototapeta flamingi w stadzie – czy wyobrażacie sobie ciekawszy motyw z ptakami na ścianie? Tego typu tapeta doskonale wpasuje się w aranżację Waszego domu. Zarówno widoczne barwy, jak też dzikie ptaki łączą się w unikalną niesamowitą dekorację. Jeżeli więc poszukujesz pomysłu na dekorację wnętrza, i lubisz motywy z ptakami, to warto wybrać Fototapeta flamingi w stadzie.
Ten przyrodniczy motyw z ptakami stanie się kluczową ozdobą w każdym praktycznie pokoju. Naklejona na ścianie w salonie przyciągnie uwagę każdego gościa, zastosowana w sypialni stworzy w niej ciepły klimat. Jeżeli będzies chcieć ozdobić nią ściany w korytarzu, tam także wprowadzisz przyrodniczy klimat. Jeżeli natomiast Twoje dziecko lubi ptaki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Fototapeta flamingi w stadzie nakleić na ścianę dziecięcego pokoju.
Warto wyobrazić sobie aranżację pokoju z wykorzystaniem Fototapeta flamingi w stadzie, która szybko i tanio odmieni każde wnętrze.